Áno presne túto vetu si tu hovorím každý deň najme na matematike kde mam občas pocit, že som v zlej triede lebo preberáme témy ktore som mala asi v 1. ročníku na strednej. A áno som v maturitnom ročníku a v mojej triede su ľudia ktorí maturuju ale proste tak to tu je.

Kedže môj prvý trimester konči tak konci aj plavecká sezóna ktorá dopadla skvelo prekonanie školského rekordu sa nekoná každý deň. Aj ked posledný pretek som trosku zabudla skočiť do vody ale tak stáva sa 😂 bolo to epicke kedže som tam ostala jediná stať ako kôl v plote. Alebo vôl v plote ( cítila som sa ako idiot ale tak tréner sa smial takze až taka katastrofálne to nebolo) Za plávanie nevdačim tunajšiemu trénerovi ale svojmu dedkovi ktorý venoval každé leto môjho detstva pozornosť plávaniu …Dakujem 💕

Načase vybrať predmety na další trimester takze moje kroky smerovali za mojim kancelorom s ktorým sme prekecali hodinu a pól a na predmety sme nejako zabudli 🤔( áno je tu na vysokej škole a samozrejme, že ma zaujíma viac jeho život a život tu ako moje predmety… zaujímavé je koľko malo vedia ľudia o Európe) Podla mna aj preto tu sme na vymene aby ľudia pochopili, že aj za oceánom existuje život….

V utorok ráno som bola navštíviť (bola som pozvaná) na meeting druhého klubu v mojom meste. Je menší ale o to je to milšie je to viac otvorene a aj ked svoj klub milujem myslím, že tento si ma získal o trochu viac. Prišiel pán ktorý rozprával o svojej dcére ktorá išla na vysokú školu do Fínska a tie zážitky preboha WAU je to škola len na 9 mesiacov a idete domov nieje to klasická škola su tam povyberany študenti z celého sveta a vyzerá to naozaj zaujímavo…( oci kebyže to čítaš tak mohla by som ísť ?) 😂😂

Takze další semester Basketbal 😂ak toto dopadne dobre tak uz sa tu nemôže dokaslat. Tento víkend mame meeting s ostatnými výmennými študentmi, ale to je už na další blog.

Další články od Moniky

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!