Ahojte,

Jak jste jistě z názvu pochopili, dnešní článek bude o tom, jak jsem se do Brazílie dostala.

Můj (náš) výlet začal cestou do Prahy, mamka se rozhodla, že nebude riskovat a pojedeme tam vlakem. Dorazily jsme hodně dopředu, ale aspoň jsme nestresovaly, odbavily velkej kufr a pak měly klídek, dokud nebyl čas na security kontrolu.

Loučení proběhlo uplakaně… jakmile se mamce zaleskly oči, začala jsem brečet i já, haha.

Bezpečnostní kontrola v pohodě, ale vyhodili mi repelent, co už🙄. S Jančou – to proto jsem psala náš výlet, letěli jsme spolu až do São Paulo – jsme našly náš gate a šly si koupit něco na nervy do Duty Free.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!