Uběhlo dost času od mého posledního článku. Měla jsem teď šílenou honičku, takže věřím, že mě všichni omluvíte. V tomhle článku vám hezky popíšu, co se všechno odehrálo mezi posledním článek o pěti měsicích a dneškem.

PLÁŽ S TŘETÍ RODINOU

V cca půlce ledna (to jsem stále bydlela ještě u druhé rodiny) jsem odjela s třetí rodinou do Peruíbe, města tady v SP u moře. Byla jsem s nimi asi 10 dní a moc jsem si to užila (Náš vztah se ale pak změnil, uvidíte haha).

NÁVŠTĚVA MOJÍ MAMKY A SESTRY (TADY V BR)

Od 26.1. do 13.2. jsem tu měla velmi vzácnou návštěvu a to mamku a ségru! Bylo to naprosto super, strávily jsme čas v Jundiaí, v Sao Paulo a i u moře!

CARNAVAL

Samozřejmě jsem se účastnila i carnavalu, haha. Šla jsem na ‚bloquinho‘ tady v Jundiaí. Průvod na ulici, doprovázený autobusem, který hraje brazilské carnavalové písničky a všichni tančí a zpívají. Celá atmosféra Carnavalu byla naprosto skvělá!.

ZPÁTKY DO ŠKOLY

V den, kdy moje moje rodina odjela, jsem šla rovnou do třetí rodiny, kde se teda pak stalo to, že po užitých 10 dnech u moře, se můj vztah s host sestrou dost změnil. Ona na mě začala žárlit. Nevím proč, nevím, co se stalo, ale například se se mnou ani nerozloučila, když jsem šla do 4. rodiny.

Každopádně jsem se vrátila do školy, což ze začátku bylo strašné. Změnila jsem totiž třídu (ta moje už odmaturovala), takže jsem nikoho neznala. Ale po čase jsem si našla skupinku, se kterou se bavím každý den a je to úplně super!

FEIJOADA PROJECT

Náš rotex taky pro nás připravil project Feijoada – všichni jsme se sešli a vychutnali si výbornou Feijoadu, což je typický brazilský jídlo! A potom jsme se všichni vydali na Av. Paulista.

18!!

Na konci února, přesněji 29.2. (Tento rok 28.), jsem oslavila mé osmnácté narozeniny. Nedělala jsem ale žádnou party, je jsem v pátek na to, šla s mými kamarády na jídlo.

BŘEZEN (PO FOZ)

S mojí třetí rodinou to, bohužel, bylo horší a horší. Nevím ani, co se stalo, ale host mamka řekla, že si už přeje, abych změnila rodinu a tak se i stalo. 26.3. jsem už byla u 4. a poslední rodiny.

Mám host sestru, která má 21 let a přes týden bydlí v Sao Paulo a studuje tam, taky mám 12tiletého bráchu a rodiče. Jsou strašně super a chovají se ke mně skvěle!

Další články od Kláry

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!