Třetí týden mého výletu za velkou louží mě Carly a Nick vzali za jejich rodiči. Plán byl jasný – v pátek (1. září) pojedeme do Orionu za Carlynými rodiči, přespíme, ráno popojedeme na závod v Galesburgu, přejedeme k Nikovým rodičům, přespíme, ráno, oběd a domů.

Nebudu tu vypisoval žádný program, mě by to taky nezajímalo, kdybych to měla číst. Rodiče jsou hodní, oba večery jsem byla na poutích se svými host-sestřenkami a host-bratranci. Atrakce jsou stejný jako u nás, jen dražší. Koukněte na fotky, pomalu všechny fotky, co mám na blogu jsou focené amerických Iphonů, protože z mého pětipixelového foťáku by jste toho moc nevideli. Tak tady to je!

 

Další články od Marty

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!