Třetí týden mého výletu za velkou louží mě Carly a Nick vzali za jejich rodiči. Plán byl jasný – v pátek (1. září) pojedeme do Orionu za Carlynými rodiči, přespíme, ráno popojedeme na závod v Galesburgu, přejedeme k Nikovým rodičům, přespíme, ráno, oběd a domů.

Nebudu tu vypisoval žádný program, mě by to taky nezajímalo, kdybych to měla číst. Rodiče jsou hodní, oba večery jsem byla na poutích se svými host-sestřenkami a host-bratranci. Atrakce jsou stejný jako u nás, jen dražší. Koukněte na fotky, pomalu všechny fotky, co mám na blogu jsou focené amerických Iphonů, protože z mého pětipixelového foťáku by jste toho moc nevideli. Tak tady to je!

 

Další články od Marty

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!