Loučení pro mě začalo už den předem, rozloučila jsem se s širší rodinou a se ségrou.

S rodiči jsme přespali v Praze, abychom nemuseli vstávat tak brzo, ale i tak jsme vstávali ve 3. Přes pár malých problémů jsme se dostali na letiště. U check inu jsem si vyzvedla palubní lístky a rozloučila se na nějaký čas se svým velkým kufrem. A pak přišlo loučení s rodiči,  velmi těžký moment. Až teď si uvědomuji, že jsem jim neřekla to nejdůležitější, že je mám strašně ráda a nejen je i ségru a celý zbytek rodiny.

Po loučení jsem se sama vydala ke kontrolám a hledat gate vše jsem v pořádku zvládla a za chvíli seděla v letadle do Amsterdamu. Let byl v pohodě a hlavně krátký. Vtipné je, že jsem byla v Amsterdamu dřív než rodiče v Praze na Černém Mostě.

Další články od Kláry

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!