Loučení pro mě začalo už den předem, rozloučila jsem se s širší rodinou a se ségrou.

S rodiči jsme přespali v Praze, abychom nemuseli vstávat tak brzo, ale i tak jsme vstávali ve 3. Přes pár malých problémů jsme se dostali na letiště. U check inu jsem si vyzvedla palubní lístky a rozloučila se na nějaký čas se svým velkým kufrem. A pak přišlo loučení s rodiči,  velmi těžký moment. Až teď si uvědomuji, že jsem jim neřekla to nejdůležitější, že je mám strašně ráda a nejen je i ségru a celý zbytek rodiny.

Po loučení jsem se sama vydala ke kontrolám a hledat gate vše jsem v pořádku zvládla a za chvíli seděla v letadle do Amsterdamu. Let byl v pohodě a hlavně krátký. Vtipné je, že jsem byla v Amsterdamu dřív než rodiče v Praze na Černém Mostě.

Další články od Kláry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!