Už je to chvilka, ale jako správná Rotary studentka jsem měla předvést prezentaci o své zemi koníčcích a rodině.

Srdíčko mi bušilo nejméně týden předem a prezentaci jsem upravovala nejméně 15 hodin ten týden. Nervozita stoupala, čím dál častěji se mě lidi kolem ptali, „Are you ready?“

Den „D“ konečně nastal. Sto lidí čekalo na mou prezentaci. Projektor připraven, mikrofon na správném místě. „Můžeme!“

Tati promiň…všechno jsem jim vykecala. Vášnivě jsem se rozpovídala o českých knedlících, pivu, rostoucí ekonomice, naší ojedinělé měně, 4 ročních období, které nejsou tak normální jak jsem si původně myslela, o slavných lidech jako je Antonín Dvořák, Miloš Forman a nebo Jaromír Jágr. Mluvila jsem o obrovském množství hradů, své dokonalé rodině a mém statečném Rotary klubu. Pár posledních slidů jsem jsi dokonce dovolila najít pár důvodů, proč by se Američani měli přestěhovat a nebo aspoň podívat do České republiky.

 

Další články od Marty

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!