Už je to chvilka, ale jako správná Rotary studentka jsem měla předvést prezentaci o své zemi koníčcích a rodině.

Srdíčko mi bušilo nejméně týden předem a prezentaci jsem upravovala nejméně 15 hodin ten týden. Nervozita stoupala, čím dál častěji se mě lidi kolem ptali, „Are you ready?“

Den „D“ konečně nastal. Sto lidí čekalo na mou prezentaci. Projektor připraven, mikrofon na správném místě. „Můžeme!“

Tati promiň…všechno jsem jim vykecala. Vášnivě jsem se rozpovídala o českých knedlících, pivu, rostoucí ekonomice, naší ojedinělé měně, 4 ročních období, které nejsou tak normální jak jsem si původně myslela, o slavných lidech jako je Antonín Dvořák, Miloš Forman a nebo Jaromír Jágr. Mluvila jsem o obrovském množství hradů, své dokonalé rodině a mém statečném Rotary klubu. Pár posledních slidů jsem jsi dokonce dovolila najít pár důvodů, proč by se Američani měli přestěhovat a nebo aspoň podívat do České republiky.

 

Další články od Marty

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!