Terve 🙋🏼‍♂️ omlouvám se, že píšu po, tak dlouhé době, ale prostě není čas, jsem busy bo plný diář 😂 Tento článek bude spíš o fotkách, ale i tak doufám, že bude stát za to. Minulý týden jsme měli prázdniny. Měli jsme jet do Stockholmu, ale děcka byly nemocné, jenom ja jsem pořád zdráv 💪

Navštívil jsem jeden menší koncert, byl na bazéně a pochopitelně v obchodnim centru. Tady se toho moc dělat ani nedá. Slunko třeba svítí, ale jsou tak 3 stupně, což není výhra, hlavně když přes noc je mínus 1,2,3. Nějaký den okolo 25.10. 2017 jsem se vydal k večeru na menší procházku k jezeru etc. Byla už celkem zima a foukal šílený vichr. Do toho začaly padat maličké sněhové vločky no bylo to krásné, ale myslel jsem že to zase roztaje, byl to tak 1mm. Tu noc jsem moc nespal, spíš propsal s kámošema na snapu 😂

No, ráno jsem nemohl věřit vlastním očím, všude bylo tolik sněhu. Rychle jsem posnídal a vydal se fotit do přírody. Sem tam dám nějaký popisek ke fotkám a další článek bude snad o cenách ve Finsku. Zatím se mějte tak úžasně jako já a u dalšího příspěvku zdar.

DEN PŘEDTÍM 🤔

3 DNY PO NASNĚŽENÍ 😂

Další články od Martina

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!