V pátek 24.11. jsme ve 12 hodin vyjeli z Acapulca směrem do města Puebla. Cestou jsme stavěli na místech, kde jsme nabírali další výměnné studenty. Asi kolem deváté večer jsme konečně dorazili do hotelu, kde jsme se najedli a všichni unavení z cesty šli spát.

Druhý den nás čekala jen cesta autobusem. Jeli jsme 17 hodin a upřímně dalo mi to dost zabrat. Ne, že bych se nudila… představte si to autobus plný kamarádů z různých zemí, všichni poslouchají a zpívají Reggeaton nebo Funk. Ale 17 hodin je prostě hrozně moc 😆 A konečně jsme dorazili do Campeche. Ale to bylo až další den v 01:15 takže všichni mrtví hned usnuli. Neděli jsme strávili poznáváním Campeche a další cestou autobusem do Méridy. A zde jsme si v hotelu užívali bazén a dokonalé jídlo! Pondělí jsme se vydali na první májské pyramidy! Uxmal 💙 mohli jsme vylézt až nahoru a vidět spoustu krásných výhledů. A odpoledne jsme si prošli město Mérida.

Každý večer hrají hudbu a všichni tu máme velkou fiestu!

Potom nás čekala Chichen Itzá! To nejslavnější a nejznámější z Mexika 💜 a opravdu to stojí za to! Je to neuvěřitelné májské město a uprostřed spatříte pyramidu Kukulkam a jste ohromení! Navštívili jsme spoustu pláží, Isla Mujeres, Cancun, Mahuahual a Playa de Carmen. Šli jsme šnorchlovat na ostrov Cozumel, kde jsem si splnila sen, když jsem viděla ty králové útesy a spoustu ryb včetně Klaunů. Taky jsme navštívili park Xcaret, což byl snad nejlepší den vůbec! Plavala jsem se žraloky. Delfíny jsem už nestihla…. Palenque a Villahermosa byly poslední místa kam jsme se vydali. A potom už jsem se musela rozloučit se svými nejlepšími kamarádkami 😭 Jedna Japonka, Indka, Indonésanka, Brazilka a Polka. Chybí mi, ale naštěstí i zde v Acapulcu mám spoustu kamarádů!

Myslím, že to byl nejlepší výlet mého života!

Další články od Michaely

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!