Senior night je večer pro všechny čtvrťáky, kteří se věnují nějakému sportu. Ať už něco děláte poctivě čtyři roky, neboj jste právě přiletěli z jiného kontinentu, během senior  night se vám rozhodně dostane patřičného uznání. Celá akce spočívá v tom, že si připravíte plakát o sobě, svém raném mladí a současnosti vztajující se k cross country (dále jen xc), a který se pověsí na odiv s ostatními plakáty tak, aby se všichni mohli pokochat vaším úspěšným životem. Dále je ve několika stolech připravená hostina pro všechny běžce a rodiče, kde si můžete libovolně vybrat cokoli se vám zamane. Musím říct, že Američané jsou přeborníci ve venkovních jídlech. Takové je pořád ještě teplé hamburgery nebo špenátový quiche jsi klidně nechám líbit 😀

Následovně přichází projev vašeho trenéra od vašich dosavadních výkonech a vtipných momentech. To naštěstí proběhlo  dobře. Publikum se dobře pobavilo nad mojí zmatenou reakcí nad mým výkonem v Pekinu, kdy jsem v cílí dostala číslo 26 s domněním, že je to můj výsledný čas, ale ten zatím bylo tři minuty lepší 😀

Pak to nejlepší. Dostali jsme dárečky. A jaký krásný. Ostatní dostali plyšáky nebo nějaké americké vylepšováky, já dostala koš plný famózních věcí jako česko-anglický slovník, malou americkou vlajku, americké ponožky, svítící náramky, sladkosti s příchutí dýní, košíček ve tvaru dýně a skleničku s přidělaným americkým brčkem. :))

Další články od Marty

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!