fbpx

Tak od první host rodiny se přesouvam k druhý už po dvou měsících. To k tý výměně patří, neměnim host rodinu proto, že bych dělala moc bordel a oni už mě nechtěli 😀 No a za ten jeden rok tady bych měla vystřídat asi 4 rodiny, když bude všechno oukej. No a tahle změna zatim pro mě k lepšímu.. Teď si ještě víc uvědomuju, jaký mam štěstí, když usínam a přes zavřený okno slyšim oceán a když to okno otevřu, tak cítim tu mořskou sůl. Yep, jsem teď asi tak 400 metrů od pláže. Docela hustý a na ty moje český poměry je to fakt nezvyk, ale jsem za to děsně vděčná ❤

Moje první (host) rodina byla hodně jiná, než na co jsem zvyklá, tam byli všichni docela tichý a klidný, zatímco druhá rodina jsou pravej opak. Jsou všichni dost hlučný (mam dvě starší ségry), ale je s nima furt sranda. Mají psa jménem Tomato (jo, jako rajče) a mamka je z Jižní Korei. No docela dobrá kombinace. Takže tu je doma všude spousta korejských knih a často jíme korejský jídla a skříň v mym pokoji je plná tradičních korejských šatů 😀 Naštěstí taťka je Australan, tak to tu kulturně zachraňuje typickou australskou povahou, kdy je stále „v chillu“.

Takže to by bylo stěhování. Jinak mam za sebou dvoutýdenní jarní prázdniny. Rodina mě vzala do Hunter Valley a taky na klasickou australskou farmu, kde jsme přespali u známých. Když se vyjede z města, tak tam jsou pak všude možně roztoušený „farmy“, kdy jde o malej domek na obrovskym pozemku, který je plný krav nebo koní a pak si tam žijou klokani a hadi a tak. Našli jsme dokonce vysvlíklou kůži brown snake.

Další články od Kristýny

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!