A je to tu zase! Další záběry z homecomingu, dlouho očekávanému večeru plného překvapení a zajímavých obratů! Hnedka na začátku vidíme důkladné přípravy, chvíle nervozity a napětí, aby se všechno dokonale povedlo. Po několika hodinách se konečně dopiplala, vymódila a už to bylo! Princezna byla na světě i se svým překrásným princem. 😱❤ Co se ale stalo potom, lidičkové zlatí, darmo vůbec mluvit. Slečna v uplých šatičkách spořádala jeden z největších amerických hamburgerů v restauraci, a nedbale nenechala na talíři ani zrníčko!

Průběh večeře se nakonec obrátil k dobrému, dokonce tanec proběhl vcelku poklidně, až na teda kruh lidí, který se vytvořil uprostřed tanečního sálu, a kde se spousta lidí tak moc lepila na sebe tak, že se musela zastavit hudba a rozsvítit světla, aby se hlouček rozehnal. Takový skandál, přátelé. Naštěstí se zde ale tále našli slušní studenti, kteří si pinkali v rohu balonkem. A pak už se desetičlenná skupina přesunula do jednoho kamarádových domů a pokojně hráli videohry a ostatní hry dokaď nepadli vyčerpáním.

Zeptali jsme se jedné studentky na její názor ohledně homecomingu a dostali jsme překvapivé odpovědi!

„Pěkně zdravím, povíte nám jak se vám letos líbil homecoming?“

„Docela se mi to líbilo, celá škola o tom mluví už skoro měsíc, tak jsem si myslela, že to bude nějaká obrovská akce, ale vlastně jsme jen byli s kamarádama dohromady“, prozradila výměnánná studentka z České Republiky, která zůstane v Mortonu na dalších 9 měsíců.

Přejeme jí hodně štěstí a zase se vám brzy ozveme! Stanice Cosedějesmatesem živě z Ameriky!

Další články od Marty

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!