fbpx
Mezi 51 studenty, které vysíláme ve školním roce 2023/24 na roční výměnu, jsou i čtyři děvčata z Ukrajiny 🇺🇦 Po vypuknutí války dvě z nich strávila společně s maminkou část roku 2022 v Popradu 🇸🇰 , ale po několika měsících se vrátily domů, do města Kobeljaki v Poltavské oblasti. Z tohoto města jsou i další dvě děvčata.
 
Všechna čtyři se díky mimořádné péči Ondreje Kollára a sponzorského Rotary klubu Poprad 🇸🇰 i přes vzdálenost několika tisíc kilometrů zúčastnila přípravných setkání v Česku 🇨🇿. Dvě z nich, Arina a Viktorie, stráví svůj výměnný rok v Belgii 🇧🇪. Děvčata  na bruselském letišti  přivítali zástupci hostitelských rodin, hostitelských klubů a hostitelského Rotary Youth Exchange – District 2150 – Belgium 🇧🇪, za osobní přítomnosti Alaina Brisy, District Chaira 🙂👍
 
Všem velice děkujeme a děvčatům přejeme, aby si rok v Belgii skvěle užila! 👍
 

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!