fbpx

Krátkodobé pobyty

 

 

Rotary International se již dlouhou dobu zabývá mimo zprostředkování ročních výměnných pobytů i pořádáním pobytů krátkodobých, a to letních táborů v zahraničí a takzvaných rodinných výměn. Krátkodobé pobyty představují pro jejich účastníky možnost rozšířit si obzory a zlepšit svou jazykovou vybavenost krátkodobou návštěvou cizí země.

Cílem tohoto programu je kromě zvyšování schopností a znalostí jednotlivých studentů především posilování celosvětového porozumění, míru a dobré vůle prostřednictvím mezinárodní komunikace na individuální úrovni.

Studenti se během svého pobytu v zahraničí mohou podělit o své životní zkušenosti s vrstevníky z celého světa, díky čemuž mají možnost pochopit poměry a problémy, se kterými se potýkají lidé ve stejném věku, avšak pocházející z prostředí jiných kultur, zvyklostí, přesvědčení a národností.

Nepřehlédněte

Nejnovější příspěvky

Archivy

Rubriky

Subscribe

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This