Jak se přihlásit?

Pokud Tě některý z námi nabízených programů krátkodobých pobytů zaujal a máš zájem se jej zúčastnit, popřípadě o něm získat detailnější informace, vyplň přiložený formulář a my se s Tebou spojíme. Tímto formulářem se můžeš přihlásit jak na letní tábor, tak i na rodinnou výměnu.

Můžeš též kontaktovat místní Rotary klub.

Po vyplnění přihlášky Tě zařadíme do seznamu zájemců o krátkodobý pobyt v zahraničí. Současně ji postoupíme Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti.

Aby ses úspěšně přihlásil/a, musíš potvrdit svoji emailovou adresu kliknutím na odkaz, který dostaneš v emailu po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko “Přihlásit”. Je možné, že tento email spadne do Tvé spamové schránky, protože je odesílán z adresy, ze které posíláme mnoho emailů. Nezapomeň ji tedy prohlížet. 

V  průběhu následujících měsíců Ti budeme průběžně posílat další informace o tom, jak výměnný pobyt probíhá, aktuality z našeho webu a upřesnění časového harmonogramu.

Doporučujeme Ti, abys pravidelně sledoval/a náš web, a současně se přihlásil/a do facebookové skupiny Studium v zahraničí pro středoškoláky.  V této diskusní skupině budeme též uveřejňovat potřebné informace, a můžeš se nás tam zeptat na cokoliv, co Tě zajímá. Můžeš do ní pozvat i svoje rodiče a kamarády 🙂

Tvoje přihláška je předběžná a nezávazná. Kdykoliv můžeš požádat o vyřazení ze seznamu. Naším cílem je, abyste Ty i Tvoji rodiče získali předem co nejvíce informací o našem programu a mohli se zodpovědně rozhodnout.

Odesláním formuláře současně vyjadřujete souhlas s Pravidly registrace a ochrany osobních údajů.

 

Předběžná přihláška studenta na krátkodobý pobyt 2020

 

Omlouváme se, přihláška na krátkodobé pobyty se upravuje, přihlásit se bude možné od soboty 27. 10. 2019

 

Nepřehlédněte

Nejnovější příspěvky

Archivy

Rubriky

Pin It on Pinterest

Share This