Jak se přihlásit?

Pokud Tě některý z námi nabízených programů krátkodobých pobytů zaujal a máš zájem se jej zúčastnit, popřípadě o něm získat detailnější informace, vyplň přiložený formulář a my se s Tebou spojíme. Tímto formulářem se můžeš přihlásit jak na letní tábor, tak i na rodinnou výměnu.

Můžeš též kontaktovat místní Rotary klub.

Po vyplnění přihlášky Tě zařadíme do seznamu zájemců o krátkodobý pobyt v zahraničí. Současně ji postoupíme Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti.

Aby ses úspěšně přihlásil/a, musíš potvrdit svoji emailovou adresu kliknutím na odkaz, který dostaneš v emailu po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko “Přihlásit”. Je možné, že tento email spadne do Tvé spamové schránky, protože je odesílán z adresy, ze které posíláme mnoho emailů. Nezapomeň ji tedy prohlížet. 

V  průběhu následujících měsíců Ti budeme průběžně posílat další informace o tom, jak výměnný pobyt probíhá, aktuality z našeho webu a upřesnění časového harmonogramu.

Doporučujeme Ti, abys pravidelně sledoval/a náš web, a současně se přihlásil/a do facebookové skupiny Studium v zahraničí pro středoškoláky.  V této diskusní skupině budeme též uveřejňovat potřebné informace, a můžeš se nás tam zeptat na cokoliv, co Tě zajímá. Můžeš do ní pozvat i svoje rodiče a kamarády 🙂

Tvoje přihláška je předběžná a nezávazná. Kdykoliv můžeš požádat o vyřazení ze seznamu. Naším cílem je, abyste Ty i Tvoji rodiče získali předem co nejvíce informací o našem programu a mohli se zodpovědně rozhodnout.

Odesláním formuláře současně vyjadřujete souhlas s Pravidly registrace a ochrany osobních údajů.

Na krátkodobé pobyty v roce 2019 se už nedá přihlásit. Pokud máte zájem, můžete již nyní vyplnit přihlášku na rok 2020.  ¨

 

Předběžná přihláška studenta na krátkodobý pobyt 2020

* musí být vyplněno

/ / ( dd / mm / yyyy )

Nepřehlédněte

Nejnovější příspěvky

Archivy

Rubriky

Pin It on Pinterest

Share This