fbpx

Jak se přihlásit?

Pokud Tě některý z námi nabízených programů krátkodobých pobytů zaujal a máš zájem se jej zúčastnit, popřípadě o něm získat detailnější informace, vyplň přiložený formulář a my se s Tebou spojíme. Tímto formulářem se můžeš přihlásit jak na letní tábor, tak i na rodinnou výměnu.

Aby ses úspěšně přihlásil/a, musíš potvrdit svoji emailovou adresu kliknutím na odkaz, který dostaneš v emailu po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko “Přihlásit”. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Ve spodní části této stránky je videonávod s přesným postupem.

Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané z webu automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat!

Doporučujeme Ti, abys pravidelně sledoval/a náš web, a současně se přihlásil/a do facebookové skupiny Studium v zahraničí pro středoškoláky.  V této diskusní skupině budeme též uveřejňovat potřebné informace, a můžeš se nás tam zeptat na cokoliv, co Tě zajímá. Můžeš do ní pozvat i svoje rodiče a kamarády 🙂

Tvoje přihláška je předběžná a nezávazná. Kdykoliv můžeš požádat o vyřazení ze seznamu. Naším cílem je, abyste Ty i Tvoji rodiče získali předem co nejvíce informací o našem programu a mohli se zodpovědně rozhodnout.

Odesláním formuláře současně vyjadřujete souhlas s Pravidly registrace a ochrany osobních údajů.

 

Předběžná přihláška na krátkodobý pobyt 2024 

Podrobný návod na vyplnění přihlášky

(postup je stejný jako v roce 2022, který vidíte na videu)

 

Nepřehlédněte

Nejnovější příspěvky

Archivy

Rubriky

Subscribe

Pin It on Pinterest

Share This