STUDIUM V ZAHRANIČÍ PRO STŘEDOŠKOLÁKY

Je Ti nejméně 14,5 a ne více jak 18 let? Chceš ve školním roce 2020/2021 studovat na střední škole v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Japonsku, Thajsku, Austrálii, Indii, na Taiwanu, nebo v nějaké jiné zemi? Chceš o našem programu vědět víc? Zaregistrujte se na našem webu CO NEJDŘÍVE! Uzávěrka přihlášek je už 15. října 2019! Pokud Tě program roční výměny mládeže zaujal a máš zájem se jej zúčastnit, popřípadě o něm získat detailnější informace, vyplň přiložený formulář a my se s Tebou spojíme.

Po vyplnění přihlášky Tě zařadíme do seznamu zájemců o studium v zahraničí. Následně ji postoupíme Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti.

Aby ses úspěšně přihlásil/a, musíš potvrdit svoji emailovou adresu kliknutím na odkaz, který dostaneš v emailu po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko “Přihlásit”. Je možné, že tento email spadne do Tvé spamové schránky, protože je odesílán z adresy, ze které posíláme mnoho emailů. Nezapomeň ji tedy prohlížet. 

Následně Tě pozve místně příslušný Rotary klub na první kolo výběrového řízení. V neděli 3. 11.2019 uspořádáme pro všechny zájemce z Česka a jejich rodiče setkání v  Třebíči, kde vás podrobně seznámíme s naším programem. Na Slovensku proběhne  podobné setkání ve Svitu (Vysoké Tatry) v neděli 10.11.2019.

22.-24.11.2019 pak všechny zájemce z Česka a ze Slovenska pozveme na závěrečné kolo výběrového řízení.

Doporučujeme Ti, abys pravidelně sledoval/a náš web, a současně se přihlásil/a do facebookové skupiny Studium v zahraničí pro středoškoláky.  V této diskusní skupině budeme též uveřejňovat potřebné informace, a můžeš se nás tam zeptat na cokoliv, co Tě zajímá. Můžeš do ní pozvat i svoje rodiče a kamarády 🙂

Tvoje přihláška je předběžná a nezávazná. Kdykoliv můžeš požádat o vyřazení ze seznamu, dokonce i poté, co se zúčastníš společných setkání. I po  úspěšném absolvování výběrového řízení budeš mít ještě dva týdny na definitivní rozhodnutí. Naším cílem je, abyste Ty i Tvoji rodiče získali předem co nejvíce informací o našem programu a mohli se zodpovědně rozhodnout.

Odesláním formuláře současně vyjadřujete souhlas s Pravidly registrace a ochrany osobních údajů.

Předběžná přihláška studenta

na roční výměnný pobyt 2020/21

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!