Music Midtown

O víkendu 15.9.-16.9.  jsem byla na dvoudenním  festivalu přímo v Atlantě. Music Midtown se odehrává každý rok přímo v centru Atlanty. V sobotu vystupoval Saint John, The Revivalists a na závěr večera můj milovaný Post Malone. Toho jsem si užila úplně nejvíc. V neděli jsme se šli podívat na vystoupení skupiny Arizona a pak jsme hodinu čekaly na vystoupení Bazziho, abychom měly dobrá místa. Skončily jsme ve druhé řadě a jeho vystoupení jsme si opravdu užily. Později odpoledne také vystupoval Khalid a Gucci Mane. Celý MM 2018 jsme zakončili s Kendrickem a ohňostrojem.

Festivalu se zúčastnilo opravdu hodně lidí, tolik lidstva pohromadě jsem snad ještě neviděla. Takže je to spíš o umělcích, kteří vystupují. Není to jako na Hradech, kde si v pohodě lehnete na deku a dáte si pivko. Byl to můj první americký festival v životě a opravdu stál za to! Třpytky mám do teď všude. Den potom v pondělí jsem šla s mojí kancléřkou a host bratrem na baseball. Můj první zápas v Sun Trust aréně. Ten večer hráli domácí ATL Braves a St. Louis Cardinals. Upřímně není to úplně pro mě, není to moc akční sport, ale zkušenost pěkná.

Homecoming 2018

Tento týden se u nás ve škole konal tzv. Homecoming. Je to jako oslava na vrácení se zpět do školy. Nezní to moc dobře, ale je to opravdu sranda. Každý den jsme měli téma, podle kterého se obléknout. Pondělní den jsme začali klasicky v pyžamu. A to se po Music Midtownu opravdu hodilo… V úterý bylo téma Old or Young (starý nebo mladý), ve středu Way back to 50s, 60s… (zpět do 50. 60.), čtvrtek byl ve stylu Jersey day (obleč si oblíbený dres) a celý týden jsme zakončili se Spirit wear and Luau (oblečení se znakem školy a květinové věnce). Tento rok byl pojat jako homecoming na pláži. Oblečení ale není zdaleka vše, co se týče tohoto speciálního týdne.

Ve čtvrtek se konal tzv. Powder Puff. Je to holčičí americký fotbal, ale není to tak kontaktní. Nechci říct, že to není agresivní. Někdo to bere jako srandu, ale někdo to bere vážně. Holky hrajou, a kluci se přijdou dívat a „roztleskávat“ nebo spíš podporovat svůj ročník. V ten samý den jsme měly senior’s night s volejbalem. Je to rozloučení se s týmem pro studenty čtvrtého ročníku a zároveň poslední domácí zápas. Loučili jsme se se čtvrťákama, dávali jsme si navzájem růže a měli jsme dort. Pak jsme vyhrály zápas 3:0 a pokračovaly na Powder Puff.

V sobotu večer se konal homecoming ples. Na to, že to byla školní akce, která se odehrávala v tělocvičně, tak to měli docela zmáklý. Světla, mlha, výzdoba na „beach“ téma. Rozhodně to ale není jako české maturitní plesy. Oficiální maturitní ples je někdy na jaře.

Další články od Laury

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!