Ahojte! O městě, kde strávím rok života, jsem vám už psala. Proto se bude dnešní článek týkat mé první host rodině školy. 

Na konci května mě zkontaktovala moje host sestra Gabi, která jede na výměnu do Indie. Okamžitě jsme si padly do oka (je úplně boží ❤️) a ona mi s radostí její/moji budoucí rodinu představila.

Hlavou rodiny je taťka Rodrigo, maminka Carla a sestry – Giovanna(20), Gabi (17) a Cecília (7). A mají dva pejsky! Nemůžu se dočkat, až je poznám, protože vypadají opravdu senzačně (a Rodrigo miluje dělat churrasco -což je brazilská grilovačka😍). Bydlí v domečku v uzavřené čtvrti, kterým se portugalsky říká Barrio nebo condominium, a mají bazén 💙! Strašně rádi chodí do restaurací a podnikají různé výlety. Máme i naplánovaný skype call! Už se na něj moc těším, i když jsem trochu nervózní haha.

The Joy – to není jen anglické slovíčko, ale je to i název mé ŠKOLY! Je to bilingvní škola (portugalština/angličtina). Ještě přesně nevím, jak probíhá výuka, ale škola začíná ráno kolem 7h a končí v 1hodinu odpoledne. Někdy jsou i odpolední hodiny.Ve škole mají i uniformy, podle toho, co jsem viděla na stránkách školy. Měly by se skládat z tmavěmodrých kalhot/kraťasů a trička s logem školy (o tom více až tam doopravdy budu!).

Od domu je škola prý kousek a budu tam chodit s malou Cecílií – než se zaleknete proč bych jako měla chodit do školy spolu s malou sedmiletou sestrou, tak vám objasním, haha😅. Podle toho, co jsem vyčetla, pochopila z internetu a slyšela, tak školy (nebo alespoň ta moje) jsou spojené – základka i střední. Chodí tam všichni od první třídy po maturitu.

Za 18 dní se všechno tohle stane realitou…Chtěla bych poděkovat mojí mamce a Rotary, že se můj sen za chvíli splní. 💖💖

Užívejte si prázdniny; můžete mít dobrý pocit, že je budete mít prázdniny déle než já.

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!