Jak se přihlásit?

Pokud Tě program roční výměny mládeže zaujal a máš zájem se jej zúčastnit, popřípadě o něm získat detailnější informace, vyplň přiložený formulář a my se s Tebou spojíme.

Můžeš též kontaktovat místní Rotary klub.

Po vyplnění přihlášky Tě zařadíme do seznamu zájemců o studium v zahraničí. Následně ji postoupíme Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti.

Aby ses úspěšně přihlásil/a, musíš potvrdit svoji emailovou adresu kliknutím na odkaz, který dostaneš v emailu po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko “Přihlásit”. Je možné, že tento email spadne do Tvé spamové schránky, protože je odesílán z adresy, ze které posíláme mnoho emailů. Nezapomeň ji tedy prohlížet. 

V  průběhu následujících měsíců Ti budeme průběžně posílat další informace o tom, jak výměnný pobyt probíhá, aktuality z našeho webu a upřesnění časového harmonogramu.

Předběžně můžeš počítat s tím, že Tě v září nebo říjnu pozve místně příslušný Rotary klub na první kolo výběrového řízení. Začátkem listopadu uspořádáme pro všechny zájemce z Česka a jejich rodiče setkání v  Třebíči, kde vás podrobně seznámíme s naším programem. Na Slovensku proběhne ve stejném termínu podobné setkání ve Svitu (Vysoké Tatry).

Koncem listopadu pak všechny zájemce z Česka a ze Slovenska pozveme na závěrečné kolo výběrového řízení.

Doporučujeme Ti, abys pravidelně sledoval/a náš web, a současně se přihlásil/a do facebookové skupiny Studium v zahraničí pro středoškoláky.  V této diskusní skupině budeme též uveřejňovat potřebné informace, a můžeš se nás tam zeptat na cokoliv, co Tě zajímá. Můžeš do ní pozvat i svoje rodiče a kamarády 🙂

Tvoje přihláška je předběžná a nezávazná. Kdykoliv můžeš požádat o vyřazení ze seznamu, dokonce i poté, co se zúčastníš společných setkání. I po  úspěšném absolvování výběrového řízení budeš mít ještě dva týdny na definitivní rozhodnutí. Naším cílem je, abyste Ty i Tvoji rodiče získali předem co nejvíce informací o našem programu a mohli se zodpovědně rozhodnout.

Odesláním formuláře současně vyjadřujete souhlas s Pravidly registrace a ochrany osobních údajů.

 

Předběžná přihláška studenta

na roční výměnný pobyt 2020/21

 

Přihlašování  na roční výměnný pobyt 2020/21 bylo ukončeno.

 

Na školní rok 2021/22 se bude možné přihlašovat od 1. 5. 2020. Pokud se zaregistrujete na našem webu, pošleme vám upozornění.

 

Nepřehlédněte

Nejnovější příspěvky

Archivy

Rubriky

Pin It on Pinterest

Share This