fbpx

Jak se přihlásit?

Pokud Tě program roční výměny mládeže zaujal a máš zájem se jej zúčastnit, popřípadě o něm získat detailnější informace, ze všeho nejdříve vyplň tuto předběžnou přihlášku. 

Na vyplnění předběžné přihlášky vám zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Předběžná přihláška studenta na roční výměnný pobyt 2024/25

Přihlašování na školní rok 2024/25 bude zahájeno v květnu 2023

Přihlašování na školní rok 2023/24 bylo ukončeno.

Aby ses úspěšně přihlásil/a, musíš potvrdit svoji emailovou adresu kliknutím na odkaz, který dostaneš v emailu po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko “Registrovat! “. Je možné, že tento email spadne do Tvé spamové schránky, protože je odesílán z adresy, ze které posíláme mnoho emailů. Nezapomeň se do ní tedy podívat. Následně budeš muset potvrdit, že “nejsi robot”. poté obdržíš kopií informací, které jsi nám poslal/a, a po malé chvíli další instruktážní mail s odkazem na formulář, do kterého vyplníš podrobnější informace o sobě, o škole do které chodíš, o tom proč chceš odjet do zahraničí atd. Přehledně jsou jednotlivé kroky znázorněny v následujícím videu (postup je stejný jako v předchozím roce):

Po vyplnění detailní přihlášky Tě zařadíme do seznamu zájemců o studium v zahraničí. Následně ji postoupíme Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti. Případně můžeš kontaktovat místní Rotary klub přímo.

V  průběhu následujících týdnů Ti budeme průběžně posílat další informace o tom, jak výměnný pobyt probíhá, aktuality z našeho webu a upřesnění časového harmonogramu.

Předběžně můžeš počítat s tím, že Tě v následujících týdnech  pozve místně příslušný Rotary klub na první kolo výběrového řízení. V neděli 6 listopadu 2022 uspořádáme pro všechny zájemce  a jejich rodiče setkání v  Třebíči, kde vás podrobně seznámíme s naším programem. 

25. – 27. 11 2022 pak všechny zájemce pozveme do Kroměříže na závěrečné kolo výběrového řízení.

Doporučujeme Ti, abys pravidelně sledoval/a náš web, a současně se přihlásil/a do facebookové skupiny Studium v zahraničí pro středoškoláky.  V této diskusní skupině budeme též uveřejňovat potřebné informace, a můžeš se nás tam zeptat na cokoliv, co Tě zajímá. Můžeš do ní pozvat i svoje rodiče a kamarády 🙂

Tvoje přihláška je předběžná a nezávazná. Kdykoliv můžeš požádat o vyřazení ze seznamu, dokonce i poté, co se zúčastníš společných setkání. I po  úspěšném absolvování výběrového řízení budeš mít ještě dva týdny na definitivní rozhodnutí. Naším cílem je, abyste Ty i Tvoji rodiče získali předem co nejvíce informací o našem programu a mohli se zodpovědně rozhodnout.

Odesláním formuláře současně vyjadřuješ souhlas s Pravidly registrace a ochrany osobních údajů.

Nepřehlédněte

Nejnovější příspěvky

Archivy

Rubriky

Subscribe

Pin It on Pinterest

Share This