fbpx

Jak se přihlásit?

Pokud Tě program roční výměny mládeže zaujal a máš zájem se jej zúčastnit, popřípadě o něm získat detailnější informace, ze všeho nejdříve si přečti podrobné pokyny, podívej se na video návod a poté vyplň registrační formulář níže na této stránce.

S vyplněním přihlášky neváhej. Počet studentů, které můžeme každý rok vyslat na výměnný pobyt je omezen, a včasné přihlášení může být při výběru velkou výhodou!

 

Příjem přihlášek na roční výměnný pobyt 2024/25 byl ukončen.

 

Na vyplnění registračního formuláře Ti zbývá

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Aby ses úspěšně přihlásil/a, musíš potvrdit svoji emailovou adresu kliknutím na odkaz, který dostaneš v emailu po vyplnění formuláře a kliknutí na tlačítko “Registrovat! “. Je možné, že tento email spadne do Tvé spamové schránky, protože je odesílán z adresy, ze které posíláme mnoho emailů. Nezapomeň se do ní tedy podívat. Následně budeš muset potvrdit, že “nejsi robot”. poté obdržíš kopií informací, které jsi nám poslal/a, a po malé chvíli další instruktážní mail s odkazem na formulář, do kterého vyplníš podrobnější informace o sobě, o škole do které chodíš, o tom proč chceš odjet do zahraničí atd. Přehledně jsou jednotlivé kroky znázorněny v následujícím videu:

Po vyplnění detailní přihlášky Tě zařadíme do seznamu zájemců o studium v zahraničí. Následně ji postoupíme Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti. Případně můžeš kontaktovat místní Rotary klub přímo.

V  průběhu následujících týdnů Ti budeme průběžně posílat další informace o tom, jak výměnný pobyt probíhá, aktuality z našeho webu a upřesnění časového harmonogramu.

Předběžně můžeš počítat s tím, že Tě v následujících týdnech  pozve místně příslušný Rotary klub na první kolo výběrového řízení. V neděli 5. listopadu 2023 uspořádáme pro všechny zájemce  z Česka a ze Slovenska a jejich rodiče setkání v  Třebíči, kde vás podrobně seznámíme s naším programem.

24. – 26. 11 2023 pak všechny zájemce pozveme do Kroměříže na závěrečné kolo výběrového řízení.

Doporučujeme Ti, abys pravidelně sledoval/a náš web, a současně Ti velice doporučujeme, aby ses hned po registraci přihlásil/a do naší facebookové skupiny:

 Outbounds 2024/25 – Rotary Youth Exchange Czechia & Slovakia

V této skupině budeme uveřejňovat potřebné informace, a můžeš se nás tam zeptat na cokoliv, co Tě zajímá – třeba kdo to je outbound ;). Můžeš do ní pozvat i svoje rodiče. 

Pokud profil na Facebooku nemáš (víme, že to v současnosti není příliš “cool”, ale Instagram, WhatsApp ani TikTok nejsou pro naše účely vhodné 😉 ), tak si ho prosím zřiď,  Facebook a Messenger jsou našimi důležitými komunikačními kanály.

Tvoje přihláška je předběžná a nezávazná. Kdykoliv můžeš požádat o vyřazení ze seznamu, dokonce i poté, co se zúčastníš společných setkání. I po  úspěšném absolvování výběrového řízení budeš mít ještě dva týdny na definitivní rozhodnutí. Naším cílem je, abyste Ty i Tvoji rodiče získali předem co nejvíce informací o našem programu a mohli se zodpovědně rozhodnout.

Odesláním formuláře současně vyjadřuješ souhlas s Pravidly registrace a ochrany osobních údajů.

Nepřehlédněte

Nejnovější příspěvky

Archivy

Rubriky

Subscribe

Pin It on Pinterest

Share This