První den jsme přijeli do NYC a když jsem vyšla z letiště, tak jsem cítila hlavně cigaretový kouř a teplo. Ale brzo si zvyknete. V NYC jsme všude jezdili s Uber(americká nadnárodní dopravní a mobilní společnost umožňující objednání přepravy osobním automobilem.) ne taxíky. Dojeli jsme k hotelu. Tam jsem se jen přihlásili a šli na večeři. Vešli jsme do luxusní restaurace a museli jsme počkat až nás usadí, což je asi normální skoro v každé restauraci v USA až na fastfoody. Po usazení k nám přišel číšník, který se nám představil jako Ben a z kterého si taťka dělal pořád srandu, takže i když jsme byli hrozně unavení, tak jsme se pořád u stolu smáli. Vlastně za celý výlet bylo dost vtipů o Benovi :D.

 

Druhý den – Statue of liberty

Jediný, co můžu říct je, že je to kouzelný zážitek vidět ji. Je tak ohromná, což ještě víc zveličuje její důležitost.

 

Další články od Lucie

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!