První den jsme přijeli do NYC a když jsem vyšla z letiště, tak jsem cítila hlavně cigaretový kouř a teplo. Ale brzo si zvyknete. V NYC jsme všude jezdili s Uber(americká nadnárodní dopravní a mobilní společnost umožňující objednání přepravy osobním automobilem.) ne taxíky. Dojeli jsme k hotelu. Tam jsem se jen přihlásili a šli na večeři. Vešli jsme do luxusní restaurace a museli jsme počkat až nás usadí, což je asi normální skoro v každé restauraci v USA až na fastfoody. Po usazení k nám přišel číšník, který se nám představil jako Ben a z kterého si taťka dělal pořád srandu, takže i když jsme byli hrozně unavení, tak jsme se pořád u stolu smáli. Vlastně za celý výlet bylo dost vtipů o Benovi :D.

 

Druhý den – Statue of liberty

Jediný, co můžu říct je, že je to kouzelný zážitek vidět ji. Je tak ohromná, což ještě víc zveličuje její důležitost.

 

Další články od Lucie

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!