fbpx

V den Nezávislosti jsem byla zrovna na districtním výletě. Bylo to úžasné. Vzali nás do centra města Aguas Calientes. Měli jsme na sobě všichni Rotary saka a někteří měli na obličeji barvy mexické vlajky. Občas se u nás seskupili mexické děti a chtěli, abychom se jim podepsali na ruku nebo na kus papíru. Někteří chtěli i fotku.

Na okamžik celebritou

Byli jsme najednou slavní. Všichni jsme se tam podle mě cítili trochu jako celebrity. Potom jsme si všichni posedali na jedno místo a Šerif okrsku začal něco říkat španělsky. Myslím, že to bylo pár slov k úvodu a pak nás pěkně přivítal všechny v Mexiku. Po proslovu jsme se všichni šli podívat na zábavní park. Někteří z nás šli na kolotoč. Bylo to trochu vtipné, protože celý ten kolotoč jsme zaplnili jen my inboundi. Potom nás postavili do dvou řad obličeji k sobě a mezi námi jeden pán provedl živého osla se Sombrerem tradičním kloboukem na hlavě. 

Já a moje kamarádky při proslovu Šerifa

Inboundi

Ohňostroj

Noc nekončí

Dali jsme si tradiční sladkou pochoutku “Arroz noc leche” v překladu rýže s mlékem. Bylo to moc dobré. Také jsme hodně tančili a asi 15 minut nám trvalo se vyfotit, protože je nás opravdu hodně v našem districtu. Někdy o půlnoci jsme jeli zpět naším autobusem a jako vždy nám tam zpívali brazilci a brazilky. Myslím, že hodně rádi zpívají a tancují. Byl to opravdu moc pěkný den. 

Zoe Školníková, RC Broumov → MEXIKO D4110

 

Další články o dlouhodobých výměnách

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!