Reprezentace České republiky v zahraničí je něco speciálního a když můžete reprezentovat vaši matičku v tak krásném státu jako je Oregon, to je něco neskutečného. Oregonský rotary district vám může nabídnout všechno na co si vzpomenete. Oceánské pobřeží, deštný prales, hory a dokonce i poušť.

Oregon má zkrátka všechno. Já osobně jsem měl takové štěstí, že jsem procestoval skoro celý Oregon a v každém koutku tohoto státu je něco co zaujme vaší pozornost.

Portland se svým motem “Keep Portland weird” opravdu stojí za svým jménem. V Portlandu se občas dějí zvláštní věci, ale to je přesně to co dělá Portland tak krásným a zajímaým městem. Celý rok je tam co dělat a ani to nestačí na to navštívit všechno. Jakmile pak vyjedete z Portlandu octnete se ve velice krásné krajině, které dominuje sopka Mount Hood, která sleduje Portland z dálky jako majestátní kolos. Na které jsou taky tři lyžařská střediska.

Jakmile se pak dostanete přes hory, tak jediné co potkáte je poušť, chřestýše, muflony a horské kozy.

A když vám, pak do toho všecho, umožní být součástí Starlight parade v portlandu, kde máváte Českou vlajkou před 600 000 lidmi je něco neskutečného.

Celá moje výměna byl jeden velký sen a chtěl bych poděkovat celému Rotary za takovou šanci.

Havelka Pavel RC České Budějovice USA D5100

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!