Hi y’all!!! 🙈 Tento post bude obzvlášť detailní, takže jestli nemáte rádi podrobnosti, hezky čtěte dál 😉

Dneska, 28.7.2017, je tu konečně můj DEN-D! Unicorn je konečně nacestě – právě opustil svůj domov – Česko, svou rodinu a přátele, svou milovanou postel (a tvaroh a déšť a českou školu a svíčkovou a tak dál 😂) a taky bude pryč od všeho bezpečného a známého. Nemůže se už dočkat na ten úžasný pocit naprostého zmatku v hlavě a hlavně kulturního šoku 😍💪!

Jediné, co můžu v této chvíli o mých smíšených pocitech poznamenat je to, že se vůbec necítím smutně, forever alone nebo zmatená s deep myšlenkama 😊. Nesmírně se těším na nová dobrodružství při poznávání všeho amerického neznáma, které mě čeká 💕.

Chci konečně poznat samu sebe a potkat řadu nových lidí, a proto se vydávám na tuto vzrušující cestu s Rotary z Tišnova do Rancha

PRAGUE AIRPORT

Pro jistotu jsme dneska s rodinkou vyrazili už v 7:20, protože nikdy nevíš, co zas D1 vymyslí (ať už jsou to opravy, zácpy nebo jiné nepříjemnosti). Na letišti musí cestovatelé do USA být s předstihem 3 hodin, aby se stihly udělat všechny ty “mega přísné” (vůbec ne.. 😄) kontroly.