Hey všichni! Chtěla bych se omluvit za těžkou neaktivitu na blogu v průběhu mýho prvního měsíce tady – bylo toho na mě MOC a rozhodně jsem si všechno užila jako pořádná “skoro-Američanka”.
Random postřehy
Zatím jsem neprožila sebemenší náznaky jet lag nebo homesickness, protože to tady úplně zbožňuju!
Lidi
Amíci jsou strašně milí a mega extrovertní (obzvlášť mí učitelé!!!). Jako vstřícná asiatka z mnohdy chladnokrevného českého prostředí sem naprosto zapadám! 😊 Na ulici mě zdraví úplně náhodní lidé a v obchodech se ptají jak se mám, co je novýho životě 💙.
Komunikace
Ve dvacátém prvním století nemůžeš přežít bez telefonu, a to obzvlášť v USA! ⚠Proto si co nejdřív po příletu zařiď americký číslo. Já si koupila od CRICKETU (nejznámější je od AT&T) americkou SIMku za 10$ a k tomu měsíční plán za 30$ s 1 GB dat a neomezeným limitem SMS a voláním.

Další články od Lindy

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!