Za poslední dva měsíce se v mém šíleném americkém životě událo tolik nečekaných zvratů, že tomu ani sama doteď nevěřím. Jedním z těchto důležitých událostí se stal můj první meeting pod slavným nápisem HOLLYWOOD s ostatními výměnnými studenty z jižní Kalifornie a Nevady. No povím Vám, že to byl fakt zážitek na celej život ❤. Poznala jsem kus světa a vyslechla si zajímavosti ze všech možných zemí a hlavně zážitkyzkušenosti a rady!

Snapchat-544672633

Pátek 15.9. mě vyzvedl můj chairman Jerry a společně jsme vyrazili směr LA – Hollywood Camp. Cestou jsem od toho pravého “zkušeného” pochytila pár tipů, jak se z mladého ambiciózního architekta stal úspěšný businessman a hrdý Rotarián.

Když jsme konečně dorazili skoro jako poslední, všichni už byli jaksi ve skupinkách na lavičce nebo u basketbalového koše. Abych byla upřímná, trošku mě přepadla nervozita, že se se mnou nikdo nebude bavit…  Hned jak jsem vkročila mezi ostatní, veškerá ostýchavost ze mě spadla a začala jsem se bavit!

20170916_082901

Cítila jsem se opravdu jako mezi “svými”, i když jsme každý mluvili odlišnou angličtinou s exotickým a údajně “roztomilým” přízvukem. Našla jsem si kamarády z Francie, kteří bydlí blízko moře a chodí surfovat v rámci školy párkrát do týdne! Taky tu mám polského“parťáka” vysokého asi dva metry, který se dostal do novin a všechny tady poráží se svým basketbalovým týmem ve škole. Dostala jsem možnost si pořádně užít latinské tance s Brazilkou, Kolumbijkou a španělskými výměnnými studenty.