Servusss..

Konečne som sa odhodlal založiť si aj ja svoj blog. Dopredu Vás všetkých upozorňujem, že ak hladáte gramaticky bezchybné a významovo vážne príspevky, tak ste na zlej adrese. Kto ma pozná vie (a kto nie tak sa dozvie), že som v dobrom slova zmysle blázon, a svojimi príspevkami sa Vám budem snažiť odovzdať samého seba. Moje meno je Alex Bódis, pod týmto menom ma nájdeš aj na facebooku a na instagrame som pod menom bdslx ( nie som private môžeš ma stalkovať ) a ak by som sa ti moc moc páčil tak na snapchate som ako alexinob, mám 17 rokov, som z Dunajskej Stredy, ktorú na 10 mesiacov s bolavým srdcom opúšťam aby som si mohol užiť rok v mestečku Roserburg v Oregone, USA. Možno sa ti zdá názov jednoduchý a nudný, ale myslel som to ako Slovakia OR-egon (pre tých čo na hodine angličtiny kukali spolužiačke na zadok alebo sa učili ruštinu, OR znamená ALEBO). Mám veľmi rád život a sažím sa ho užiť si plnými dúškami, a rád robím spontánne rozhodnutia, ako napríklad odísť na rok preč od mojich úžasnych rodičov, krásnej frajerky ktorí to viem že vydržia a počkajú ma, a začať bez známostí v cudzej rodine v cudzom meste od nuly. Teším sa ako Vás tu mojou výmenou budem môcť sprevádzať. Neslubujem že príspevky budú pravidelné ako Televízne noviny o 19tej, ale vždy keď budem mať čas a hlavne chuť sa Vám ozvať aj sem tak to spravím, hneď po tomto príspevku Vám sem hodím aj to ako som sa sem vlastne dostal, no a 22.8. letím, tak vtedy to naozaj začne. Možno sa neskôr rozhodnem robiť to aj v angličtine, neslubujem.  Pekný zvyšok dňa.

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!