Jde se tančit!

Každoročně pořádají čtvrťáci ples pro čtvrťáky a třeťáky. Tento rok, k nelibě skoro všech, se však čtvrťáci rozhodli udělat jednoduchý školní tanec v tělocvičně pro všechny třídy. Proč? Aby vydělali peníze, protože musíte zaplatit, aby vás tam pustili. Rozhodli se tento tanec udělat v duchu sněhové vločky (bůh ví proč). No, já jsem nejdříve váhal jestli bych tam měl jít, protože každý byl na čtvrťáky naštvaný, že si takhle škudlí peníze, ale nakonec jsem se rozhodl, že půjdu. Pár dní před tancem jsem měl hodně nabitých, takže jsem byl dost unavený. A co víc, ve stejný den ráno jsem měl Polar Plunge. Přišel jsem zmrzlý domů a už se mi na ten tanec ani moc nechtělo jít. Trochu jsem se vyspal a rozhodl jsem se, že tam půjdu. Domluvil jsem se s kamarádem, že mě vyzvedne a že pojedeme do školy spolu. On byl však dost pomalý a 30 minut po začátku tance pořád nebyl nikde k vidění. Proto jsem improvizoval a zavolal jsem jiným kamarádům ať mě tam svezou. Nakonec jsem se tam všichni tak nějak srazili u vchodu a šli jsme všichni spolu.

Nevěděl jsem co mám očekávat, protože poslední takový tanec byl Homecoming na začátku roku. I když ten jsem si velice užil stále jsem byl nervózní jestli to bude dobré. Hned při příchodu jsme si všimli, že to je dost podobné Homecomingu. Banda děcek ve školní tělocvičně. Zhasnuté světla, pár světýlek a jídlo, které škola dostala od rodičů. Tentokrát však hudba nebyla tak špatná a DJ nevypadal jako že se narodil před 100 lety. Našel jsem svůj gang a užili jsme si večer.

Jede se lyžovat!

Jednou mě můj kamarád Moritz napsal jestli bych s jeho novou host rodinou nechtěl jet na lyže. Já jsem vůbec neváhal a hned jsem mu odpověděl, že jo. Vůbec jsem tomu nevěřil, protože oni docela improvizovali a až do posledního dne jsem neměl skoro žádné informace. Nakonec jsme se však na poslední chvíli domluvili o detailech a brzy vyjeli na tří hodinovou cestu do New Hampshire. Cestou tam jsem samozřejmě spal, takže mi cesta utekla celkem rychle. Bydleli jsme v domu Larkinů, což je Moritzova nová host rodina. Mají v New Hampshire takový malý domek kam si zajedou vždy když mají trochu času. Bydleli jsme ve městě, které se jmenuje Whitefield a je celkem blízko k Bretton Woods, kde už jsem párkrát byl. Večer jsme sledovali nějaké filmy a pak šli brzo spát ať jsme čilí na lyžování. Druhý den jsme se vydali na lyže a já jsem zjistil, že moje kamarádka Carina je na svahu taky, takže jsme se všichni potkali a lyžovali jsme spolu.

Další články od Jonáše

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!