1. – 3. 9. 2017
Trekking trip do národních parků Seitseminen a Lauhanvuori
Mamka mě musela v pátek hodit do školy protože s tím těžkým batohem bych se do autobusu nenarvala 😀

Celkově jsme za 3 dny měli naplánovaných 20 km.. samozřejmě 20 km nic není tak jsme byli vklidu. No akorát nám nedošlo že se batohy budeme tahat celou dobu s sebou 😀 😀

Asi ve 3 jsme se sešli před školou a vyrazili. Po cca 2 hodinách jsme dojeli do Seitseminenu, batohy hodili na záda a začali pochodovat..

Pravda, dost často jsme dělali zastávky.. Jakože fakt často, ale stejnak to bylo dost náročné, hlavně protože nikdo s nikým nemluvil (Finsko..) a tak jsme se soustředili jen na cestu. Pak jsme však s Felipem a Carolou začali probírat seriály a jak jsme jednou začali mluvit tak už jsme nepřestali. Po 7 km se před námi konečně objevilo místo, kde jsme zakempili.

Další články od Evelíny

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!