1. – 3. 9. 2017
Trekking trip do národních parků Seitseminen a Lauhanvuori
Mamka mě musela v pátek hodit do školy protože s tím těžkým batohem bych se do autobusu nenarvala 😀

Celkově jsme za 3 dny měli naplánovaných 20 km.. samozřejmě 20 km nic není tak jsme byli vklidu. No akorát nám nedošlo že se batohy budeme tahat celou dobu s sebou 😀 😀

Asi ve 3 jsme se sešli před školou a vyrazili. Po cca 2 hodinách jsme dojeli do Seitseminenu, batohy hodili na záda a začali pochodovat..

Pravda, dost často jsme dělali zastávky.. Jakože fakt často, ale stejnak to bylo dost náročné, hlavně protože nikdo s nikým nemluvil (Finsko..) a tak jsme se soustředili jen na cestu. Pak jsme však s Felipem a Carolou začali probírat seriály a jak jsme jednou začali mluvit tak už jsme nepřestali. Po 7 km se před námi konečně objevilo místo, kde jsme zakempili.

Další články od Evelíny

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!