Clovek si ani nedokaze predstavit co ho na vymene potka a prekvapi. Nedokaze odhadnout jestli se mu v dane zemi, meste, rodine bude libit. Ja to take pred vymenou nevedel, vsechny obavy jsem hodil za hlavu a vyrazil vstric dobrodruzstvi. Diky tomu jsem dostal uzasne prilezitosti behem vymeny. Projel jsem Stredozapad USA, navstivil zapasy NHL, MLB, dostal jsem se i k hracum do kabiny, diky novinarskemu prukazu od jednoho Rotariana.

Od pocatku jsem mel velikou podporu do me prvni host rodiny a nasledne druhe, kde jsem mel dva hostbratri, kteri byli i mymi nejlepsimi prateli, diky tomu nebyl problem se rychle zapojit do skoly a skolnich sportu. Sporty mi dali nejlepsi kamarady a to hned od zacatku, proto jsem se nikdy necitil sam.

Behem pobytu jsem videl, jak se mi meni pohled na rodinu, pohled na Ceskou republiku a muj dalsi osobni rozvoj. Bez tohoto roku bych nebyl tam kde jsem ted.

Vymena s Rotary byla ta nejlepsi vec, kterou jsem udelal a rozhodne bych ji zopakoval pokud bych mohl.

Pozděna Tomáš RC Hradec Králové USA CSRYE

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!