fbpx

Kolem 20. hodiny brazilského času jsme dosedli. Už před dosednutím mi host rodiče poslali fotku, jak na mě čekají. Vyzvedl jsem kufry a šel jsem se přivítat. V rodině Muassab je Mauricius (host táta, šéf malířské firmy), Katia (host mamka, učitelka portugalštiny) a João (host brácha, pojede na rok do Mexika). Vyfotili jsme se a po chvíli jsem zjistil, že nikdo z nich neumí absolutně anglicky… takže to bude sranda.

Moje první jídlo bylo v Burger Kingu (u nás je lepší). Trochu jsme si u toho povídali přes překladač – oni portugalsky a já anglicky (i když by to vyšlo skoro na stejno i kdybych mluvil česky). Je tu zima, to znamená teplo jako u nás v létě. Překvapilo mě, že i vlhkost je tu velmi podobná. Šli k autu a po 2 hodinách jsme dojeli do města Pindamonhangaba. Už jsem neměl na nic sílu a šel jsem spát.

Další články od Jiřího

,

BRAZILSKÉ MŇAMINY

Další den si pro mě třída připravila ochutnávku brazilských pochutin (pão de queijo, coxinha, paçoquinha...

,

NA ROK V PINDAMONHANGABĚ

Kolem 20. hodiny brazilského času jsme dosedli. Už před dosednutím mi host rodiče poslali fotku...

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!