Tento víkend mě má host rodina vzala na výlet k plážím atlantického oceánu. Voda byla čistá a dokonce se nám povedlo i zahlédnout želvu. Jeli jsme na místo zvané Fort Pierce.

Jenom co jsme přijeli hned jsme vyrazili na pláž. Na obed jsme meli typickou americkou stravu: Hot dogy a chipsy  ❤Pak jsme vyrazili na pláž znovu.

Ten večer mě má host rodina ,papi a niny (ta jsou přezdívky kterými celá rodina nazívá babičku a dědu) vzali na večeři do mořské restaurace,kde jsem poprvé ochutnala syrové ústřice. Vypadalo to asi takhle:

Fotka uživatele Mara Winslow Wilson.

A  pak jsme šli projít po mole.

Fotka uživatele Mara Winslow Wilson.

Další den jsme znovu vyrazili na pláž a pak nastalo loučení s mořem.

Život ve slunečním státě - z Moravy na Floridu

 

 

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!