fbpx

První odloučení

Jednou z nejtěžší součástí mého výměnného pobytu je právě odloučení od lidí se kterými jsem trávila čas od mého začátku. Ať už právě nastaly situace jako výměna host rodiny či se některá z holek v týmu rozhodla pro změnu, vždy to přineslo velké emoce.

Odstěhovat se od mé první host rodiny doprovázel pocit opuštění domova, do kterého jsem věděla, že už nikdy nebudu mít příležitost se na delší čas vrátit. Se svoji první rodinou jsem stále v kontaktu a jednou za měsíc jsem zvaná na večeře. I přes to, že už nejsem přímou součástí, stále mi připomínají, že do jejich rodiny už budu patřit stále.

Náš florbalový tím

Gothia Innebandy cup

Na začátku ledna jsem se společně se svým švédským florbalovým týmem zúčastnila největšího mládežnického florbalového turnaje na světě. Byly to nabyté dny plné emocí, přátelství a především florbalu na které nikdy nezapomenu. Turnaje se zúčastnilo 7 národností a pro mé štěstí jedno z nich bylo právě Česko. Měla jsem možnost setkat se se svým plzeňských týmem strávit s nimi pár chvilek a protrénovat opět češtinu. Závěr samotného turnaje patří mezi mé nejsilnější vzpomínky. Nikdy bych nevěřila, že jednoho dne budu stát na hřišti součástí úžasného švédského florbalového týmu ve finále největšího turnaje na světě a pociťovat, že Švédská hymna mi není už tak vzdálená jako při mém příjezdu.

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!