fbpx

V neděli mě taťka vzal na projížďku v modrém brouku nebo v portugalštině Fusca azul. Když vidíte tohle auto můžete říct “fusca azul” a bouchnout svého kamaráda, něco jako žluté auto v Česku. Večer jsme šli s kamarádem a bráchou na motokáry, skončil jsem třetí ale jen o 0,2 sekundy.

V pondělí zase škola ale odpoledne mě začalo bolet v krku tak jsem šel brzo spát. Dneska ve škole jsme měli odpolední takže v obědové přestavce mě kamarádi vzali na brazilský hot dog, který se hodně liší od českého párku v rohlíku.

Další články od Jindry

,

První dny ve škole

Ve čtvrtek 3.8. jsem nastoupil na školu São José. Předtím než jsem nastoupil na školu už jsem se seznámil s asistentkou a s koordinátorkou. Musím...

 

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!