Prvý týždeň v Kolumbii ubehol veľmi rýchlo. Pre moju novú rodinu nastali horšie chvíle lúčenia sa s ich synom, ktorý odchádzal na výmenný pobyt do Dánska. Keďže Esteban (host brat) odlietal z Bogoty, museli sme vstať skorej, pretože cesta z Pereiry do Bogoty trvala 7 hodín. V Bogote sme boli síce len dva dni ale navštívili sme strašne veľa miest. Ako prvé sme navštívili múzeum zlata tzv. Museo del Oro, vďaka nemu som spoznala lepšie minulosť celej Južnej Ameriky.

Potom sme sa presunuli na horu Monserrate v Bogote, ktorá leží 3170 metrov nad morom, je odtiaľ krásny výhľad na celú Bogotu.

Ďalej náš výlet pokračoval do Medelínu. Cestou do Medelínu sme sa zastavili v Catedral de sal, kde sa v minulosti i v súčasnosti ťaží soľ. Okrem soli sa tu nachádza veľa pamiatok spojených s náboženstvom.

Do Medelínu sme išli hlavne kvôli Feria de las Flores. Bola to obrovská výstava kvetov spojená s pochodom. Ženy i muži nosili krásne vypracované diela z kvetov na chrbtoch.

Mi año en Colombia

 

 

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!