Prvý týždeň v Kolumbii ubehol veľmi rýchlo. Pre moju novú rodinu nastali horšie chvíle lúčenia sa s ich synom, ktorý odchádzal na výmenný pobyt do Dánska. Keďže Esteban (host brat) odlietal z Bogoty, museli sme vstať skorej, pretože cesta z Pereiry do Bogoty trvala 7 hodín. V Bogote sme boli síce len dva dni ale navštívili sme strašne veľa miest. Ako prvé sme navštívili múzeum zlata tzv. Museo del Oro, vďaka nemu som spoznala lepšie minulosť celej Južnej Ameriky.

Potom sme sa presunuli na horu Monserrate v Bogote, ktorá leží 3170 metrov nad morom, je odtiaľ krásny výhľad na celú Bogotu.

Ďalej náš výlet pokračoval do Medelínu. Cestou do Medelínu sme sa zastavili v Catedral de sal, kde sa v minulosti i v súčasnosti ťaží soľ. Okrem soli sa tu nachádza veľa pamiatok spojených s náboženstvom.

Do Medelínu sme išli hlavne kvôli Feria de las Flores. Bola to obrovská výstava kvetov spojená s pochodom. Ženy i muži nosili krásne vypracované diela z kvetov na chrbtoch.

Mi año en Colombia

 

 

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!