fbpx

Jsem v Austrálii už přibližně sedm měsíců a vážně to tu miluju. Ale myslím, že moje nejlepší vzpomínka bude ta, když jsem společně s ostatními výměnnými studenty (bylo nás asi čtrnáct) vyrazili na Klokaní ostrov (Kangaroo Island).

Právě na tomto výletě jsem si uvědomila jak je důležité být pozitivní a říkat ano na každou příležitost. S ostaními jsem si udělala spoustu báječných vzpomínek, ať už chození na východ slunce, vaření vlastních večeří nebo potápění se s delfíny.

Když jsme se potápěli tak nám všem byla strašná zima, ale každou tvář zdobil neskutečný úsměv. Musel na nás být určitě vtipný pohled. Čtrnáct zimou třepajících se studentů s přiblblým úsměvem na tváři. Na tohle nikdy nezapomeu.

Další články od Jany

 

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!