fbpx

Jednou z částí výměny byl i na závěru výlet zvaný “West Coast Trip”. Byl to výlet po prakticky celém západním pobřeží Ameriky. Přistál jsem ve Phoenixu a přesunul se na hotel kde jsem se potkal s pořadateli zájezdu a s ostatními výměnnými studenty z celého světa.

Můj spolubydlící na prvních pár dní (potom to měnili) a vlastně můj nejlepší kamarád po dobu zájezdu byl Ind jménem Advay. Po dni se seznamováním a stručným orientation meetingem samotný zájezd mohl začít. Přesouvali jsme se autobusem.

Autobusové cesty byli lehce zpříjemněné námi vybranou hudbou, ale po hodinách na silnici i hudba přestane bavit. Ale ježdění autobusem naštěstí nebylo to hlavní, co jsme měli na tomhle výletě za program.

Procestovali jsme snad všechna důležitá místa která se na západním pobřeží Ameriky nachází. Jedno z prvních byl světoznámý Grand Canyon. Někdo může říct, že je to jen velká díra v zemi, ale takový člověk si dle mého neuvědomuje jak moc je ta velká díra v zemi opravdu velká. Bylo to vskutku neuvěřitelné a něco co rozhodně v Česku jen tak neuvidíte.

Další z našich zastávek bylo Las Vegas. Je opravdu obdivuhodné kolik světel na vás svítí kdž jste v Las Vegas v noci. Tolik lidí, zvuků a záře najdete jen na málokterém místě. Sice jsem v Las Vegas nemohli hazardovat :(, ale při rozchodech jsme měli úžasnou možnost prohlédnout si všechny klasické Las Vegaské hotely, které normální smrtelníci vidí v různých filmech. A taky jsme se projeli v limuzíně

V Los Angels jsme navštívili Universal Studios a Disneyland. Oba parky byli senzační zážitky. Dostali jsme se i do San Franciska což byla bohužel naše poslední zastávka.

Metelka Martin RC Hradec Králové → D7390 USA 

 

 

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!