Prvních deset dnů tady a já si nejsem jistá. Chvíli mám v hlavě to, že jsem udělala to nejelepší rozhodnutí co jsem mohla, a pak přemýšlím nad tím, co jsem to udělala a jestli je to dobře.

Nikdy bych to nečekala, že tohle řeknu, nebo že na to aspoň pomyslím, ale ať už ta škola začne.

Nemám žádný program a moc nevím co mám dělat. Zatím tady nikoho nezám kromě rodiny a dvou koordinátorek, které obě chodí do práce a mají své povinoti. Tak že mojí denní náplní je jídlo, filmy, večerní procházka a vymýšlení věcí kam můžem jít. Ale pryč od deep tématu a teď něco sluníčkového a pozitivního.

První noc tady jsem se probudila ve 3 ráno a nemohla absolutně usnout,  parádní let leg. Ráno jsme jely s Daine do nákupního centra zprovoznit moji sim kartu a kouknout po obchodech. Tak jsem pozdravila Victorku a Pink a jely jsme na oběd kde si mě převzala Sofie a jely jsme do donwtownu, kterej je naprosto úžasnej.

 

 

Další články od Adély

 

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!