fbpx

Je piatok ráno a chystám sa do školy. V tom mi moja host mama oznámi: Keďže je to tvoj posledný víkend s nami, rozhodli sme sa ťa zobrať na malý výlet. Ja celá nadšená piatok v škole som sa nevedela dočkať kedy už bude sobota a konečne vyrazíme na náš trip. Sadáme do auta a do navigácie zadáme cieľ – Charleston, Južná Karolína. Toto mesto veľmi dobre poznám z populárneho seriálu Outer Banks.

Cesta za našou dovolenkou trvala iba 3 hodinky. Z mierne pochmúrneho Charlotte za 3 hodinky na pláž. Úžasné. Vyšli sme z auta a vonku bolo cítiť leto. 28 stupňov a slnko svietilo v plnom prúde. Rýchlo sme zobrali plávky a uteráky a ponáhľali sme sa na pláž. V teplom oceáne sme sa ponárali a plávali asi 3 hodiny vkuse. Bolo to úplne dokonalé.

. Po úžasnom čase strávenom na pláži sme sa zbalili a vyrazili sme do mesta. Charleston je nádherne a pomerne historické mesto (čo sa týka USA, haha). So západom slnka sme vyrazili sa prejsť do ulíc a ochutnať čerstvé morské plody. Ráno sme vyrazili na ďalšiu pláž. Počasie bolo zas prenádherné. Teplý oceán a pláž pohltená slnkom bola ako zo sna.

Poobede sme ale museli vyraziť na cestu späť. A tak sa naša krátka ale nádherná dovolenka skončila, keď sme vystúpili z auta v Charlotte, kde pršalo.

 

Další články o dlouhodobých výměnách

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!