Má host rodina má horskou chatu v horách, v Kalifornii. Je to asi 3 hodiny cesty odtud, proto se tam jezdí jen když jsou nějaké prázdniny, nebo tak. Poprvé jsme tam byli na prodloužený víkend. Bylo to skvělé! Crystal s Johnovými rodiči tam vyrazili už ve středu a my jsme za nimi v pátek po škole přijeli.

V sobotu jsme se vydali k jezeru Tahoe. Voda byla teplá. Ten den bylo opravdu horko, takže jsme si i zaplavali. Vyzkoušela jsem si paddle boarding. Odpoledne jsme šli vykoupat pejsky k Echo jezeru. Koupili jsme si zmrzku. Šli jsme na hiking. V Kalifornii je nádherná příroda, všude samý les… pravý opak Nevady 😄. V neděli jsme chtěli jít hned od rána na kánoj, ale bylo celkem dost větrno, takže jsme museli počkat do odpoledne než přestane foukat. Stálo to za to. V pondělí odpoledne jsme jeli zpět domu, protože v úterý byla opět škola.

Další články od Denisy

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!