Dorian

První věc, co musíte o hurikánech na Floridě vědět – lidi, kteří tu nežijí, si myslí, že je to mnohem horší, než to doopravdy je. Když nám ohlásili Dorian, vypadalo to, že narazí přímo do mé oblasti v intenzitě 4 (intenzit je 5). Kdyby se to stalo, náš dům by pravděpodobně spadl, ale každý den se předpověď měnila, předpokládaná doba jeho příchodu se oddalovala a intenzita se pohybovala mezi 2 až 5.

V pátek to vypadalo, že přijde v neděli a tak se ohlásilo zrušení školy pro pondělí a úterý, moji rodiče zvažovali přesun do Mississippi, ale pořád se to měnilo a tak jsme čekali. Já osobně jsem byla šíleně nervózní od prvního dne, kdy byl ohlášen. Nakonec už bylo jistý, že dorazí v úterý v noci, udělali jsme velký nákup (už asi týden předem, protože se všechno vyprodalo hrozně rychle, jak se lidi připravovali). Ve škole byl úkryt pro všechny, kdo nemají dost odolný dům a někteří lidi se evakuovali už pár dní předem, kdy to vypadalo vážně zle. I my jsme zvažovali odjezd ze státu, ale nakonec se to otočilo a nás zasáhl jen hurikán stupně 1, což je jen bouřka, takže potom, co jsem kvůli tomu týden nespala, se vlastně nic nestalo.

Homecoming

12. října se konal homecoming, pokud nevíte co to je, tak se jedná o něco jako školní party, holky si koupí šaty a vyzdobí se, vždycky je nějaký téma, hraje hudba a tancuje se. Oslavuje se tím konec fotbalové sezóny. Já jsem původně vůbec nechtěla jít, přišlo mi to jako něco, co vůbec není pro mě. No nakonec mě holky překecaly a koupila jsem si lístek. Ani jsem si neuvědomila, jak to je všechno drahý! Lístek byl $25, šaty $90 a boty jsem sehnala náhodou ve slevě za $20! Takže jestli někdy budete v té situaci, že to chcete vzdát kvůli penězům, nedělejte to! Byla to naprosto skvělá noc!

Téma letošního roku byl Harry Potter a každá třída měla svou kolej (moje trida byla nebelvir, ale stejně jsem si koupila mezilidské tričko). V pondělí byl Twin day, což znamenalo, ze se máte s někým obléci stejně, takže jsem chtěla přemluvit svého kamaráda, abychom spolu měli Íjáčkovský overal, ale nepovedlo se mi to, tak jsme měli Dr. Pepper trička. V úterý byl Decade day, tak jsem se s kámoškou oblíkla jako z osmdesátek. No a ve středu byl Character day, to jsem mohla mít svého Íjáčka, ale nešla jsem do školy, protože mě šíleně bolela hlava kvůli tropické bouřce. Ve čtvrtek byl Class Spirit day, takže kolejní barva a v pátek School spirit day, takže oranžová. Ono je to fajn, nemusel dodržovat dress code pro jednou.

V sobotu pak byl ten homecoming dance, některý holky to úplně hrotily a chystaly se už od rána, to já ne. Potom jsme se jeli fotit a konečně na samotný homecoming. Bylo to fakt skvělý, asi to tady nemůžu úplně popsat veřejně, ale jestli někdo chcete víc detailů, napište mi. Každopádně jsme proste celou noc tancovali a jedli. Nemůžu se dočkat na prom!

Další články od Anežky

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!