Za dobu, co budu tady, v USA, budu mít 3 host rodiny, u kterých budu bydlet. Nyní jsem u své první host rodiny Batcabe. Bydlím s oběma rodiči a mladší sestrou, které je 14 let a jmenuje se Maite. Host tatínek se jmenuje John a je učitelem chemie na Reno High School, kterou teď budu pravidelně navštěvovat. Host maminka se jmenuje Crystal a je také učitelkou. Letos ale nepracuje, aby se o nás mohla starat a dělat nám s Maite šoféra. Bydlíme totiž daleko skoro od všeho. Do školy je to 10 mil (16km), což je cca 20 minut cesty autem.

Jsou moc milí. Mimo jiné máme v domě také zvířátka. Dva pejsky, kteří se jmenují Pig a Zelda, Kocoura Foxe, leguána a rybičky.

Jedna z jejich prvních otázek na mě byla, jak jim chci říkat. Jestli mami a tati, nebo Crystal a Johne. Já jsem si vybrala říkat jim jménem, protože v angličtině je tykání stejné jako vykání a nerozlišuje se to, ale já jim „mami a tati“ nechci říkat z toho důvodu, že se jako jejich dcera necítím. Rodiče mám jen jedny a ti na mě čekají u mě doma. Stejně tak si nemůžu zvyknout na to, abych tohle místo brala jako domov. Je od nich moc hezké že mi řekli: ,, Co je naše, je teď i tvoje, ciť se tady jako doma.“

Je pravda, že na několik dalších měsíců to je můj domov, ale já se tady prostě cítím jako že si jejich dům jen půjčuji na pobyt tady. Protože stejně jako rodiče, tak i domov mám jen jeden.

Mám vlastní pokoj, za což jsem moc ráda.

 

Další čllánky od Denisy

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!