Jeden z mých cílů na exchange bylo zkoušet nové věci. A v tom stylu šel také celý můj rok. Jednou z takových kroků do neznáma byl pro mě basketbal. Nikdy jsem ani nepomyslela na to že bych kdy byla v basketbalovém týmu. A když jsem po ukončené cross country sezóně nedělala žádný sport rozhodla jsem se to zkusit. Když jsem oznámila host rodičům že chci hrát basketbal nemohli tomu uvěřit. Já takový “expert” v míčových hrách budu hrát basketbal.

Na mojí škole to byl jeden z těch sportů kde musíš být dobrý aby sis zahrál. A tak mi všichni říkali že si jako začátečník při zápase vůbec nezahraju. Ale o to mě přeci zase tolik nešlo. Já nešla do basketbalového týmu s tím že se ze mě stane světový basketbalista. Já šla s tím že se chci naučit něco nového, najít kamarády a hlavně se bavit.

A přesně tak jsem prošla celou sezónou. Pokaždé když jsem byla na hřišti snažila jsem se do toho dát všechno. Hlavně v tu chvíli když jsem se při zápase chopila míče a s podporou všech se rozběhla. Nikdo tehdy neběžel tak rychle a sebejistě jako já na opačný koš. Koš jsem naštěstí nedala. Nakonec to nebylo ani tak špatné. Spíš máme něco čemu se smát spolu s mým týmem a to je to pro co jsem hrála basketbal. Abych našla kamarády a bavila se.

Šádková Natálie RC Jindřichův Hradec USA Ohio Erie

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!