Ubehli už skoro tri týždne od môjho príchodu do Thajska a ja si myslím, že by bolo dobré tento čas už stručne zhrnúť v krátkom článku. Niet pochýb o tom, že za tak krátky čas sa toho veľa udialo. Pre každého výmenného študenta je to určite veľká zmena a ja som nebol výnimkou keďže Thajsko je určite v mnohom odlišné od Slovenska.

Moja cesta bola síce trochu náročná ale nejako sa mi ju podarilo zvládnuť. Odlietal som z Budapešti do Dohy (Quatar) a následne do Bangkoku, tam ešte jeden prestup na druhé letisko, kde som sa stretol s mojimi host sestrami, a potom finálny let do Suratthani. Na letisku ma už čakala moja prvá host rodina aj s členmi miestneho Rotary klubu. Po srdečnom privítaní sme išli na tradičnú thajskú večeru, plnú štipľavého jedla, čo ma spolu s cestou tak zmohlo že som prespal skoro16 hodín.

Další články od Dominika

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!