fbpx

Můj první měsíc v USA byl začátek mého nového života. Po příletu do Dallasu, jsem se seznámila s rodinou a jelikož jsem přiletěla k večeru tak se první den ani nic moc dělat nedalo. Po prvních třech dnech tady jsem hned nastoupila do školy. Škola je tu úplně jiná oproti Česku. Byl to pro mě určitě velký šok být najednou v tak velké škole, úplně sama a nikoho tam neznat. Musím říct že první týden jsem se i několikrát ztratila v areálu školy a spletla třídy ale časem se všechno zlepšilo. Teď už znám můj rozvrh nazpaměť a vím kde jsou všechny moje třídy.

Jakmile jsem se dostala za období zmatků a navykla jsem si na jejich zvyky tak to tu ubíhá jak voda. První hra amerického fotbalu byla pro mě jeden velký zmatek, jelikož jsem nikdy před tím neviděla fotbalovou hru ale i přes to to bylo něco úžasného. Zpátky v Česku si něco takového vůbec nedokážu představit, je to tu opravdu na jiném levelu 🙂 Celkový přístup Američanů ke sportům je opravdu velmi vášnivý.

Amerika je opravdu zemí všeho. Jakmile to tu trošku více poznáte, tak pochopíte že se tu vždy něco najde, ať už jde o nějakou zajímavou restauraci, atrakci či památku. Zvláště tady v Texasu, jak už mi bylo několikrát řečeno, je tu všechno větší a lepší. 🙂 To jsem taky ze začátku už postřehla že je tu taková “rivalita‘‘ mezi určitými státy ale to se samozřejmě bere s nadsázkou 🙂 .

Další články od Ivany

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!