Rotary nám připravilo víkend pro inboundy, kde jsme si užili mnoho zábavy! Začalo to v pátek po škole, kde jsme se všíchni sešli v obchod’áku a měli jsme čtyři hodiny na to, vybrat dárek k vánocům pro jednoho z nás s tím, že podmínka byla, aby to stálo do $10 a nevíme pro koho to bude, jestli kluk nebo holka, takže to muselo být univerzální.

No co si budeme, dárek jsme měli všíchni vybraný do hodiny a zbylé tři jsme se jen potulovali po obchoďáku. Potom jsme šli všichni společně na večeři a po večeři nás rozvezli do našich víkendových host rodin. Jelikož nás chtěli mít pohromadě, ale rozdělené kluky a holky, ubytovali nás do dvou rodin. Kluci byli jen dva a holek bylo jedenáct. Ano, opravdu si starší pár rotariánů vzal všech jedenáct holek k nim domu. Určitě si dokážete představit, že to byla sranda a moc jsme toho nenaspali. Nic méně nějak moc jsme ponocovat taky nemohly, protože další den nás čekal nabytý program.

Vstali jsme v osm a v devět ráno už na nás čekala snídaně, lépe řečeno americká snídaně plná palačinek, míchaných vajíček a slaniny. V 10 nás vyzvedli rotariáni i s klukama a jeli jsme do automobilového muzea. Myslela jsem si, že to bude jen nuda a ztráta času, protože o auta se úplně nezajímám, ale bylo to moc zajímavé a dokonce i zábavné. Dále jsme šli na escape game, kde jsme se rozdělili do tří skupin podle úrovně hry. Pokoje na výběr byly horrorový, nejlehčí a nejtěžší. Jelikož už jsem na únikovce byla, na tu nejlehčí se mi úplně nechtělo, ale do horrorového pokoje se mi nechtělo už vůbec, takže jsem šla na tu nejsložitější. Za tu hodinu jsme se ven dostat nestihli, ale k úspěchu nám chyběl jeden poslední kód, takže jsme byli hodně blízko.

Po únikovce jsme šli na oběd v podobě pizzy. Na tom místě kde jsme měli objednanou pizzu, měli i bowling, takže jsme si rovnou zahráli. Od rotariánů jsme každý dostali vánoční čepičku. Byla to sranda, ale po hodině začalo pršet, tedy spíš začal pořádnej slejvák. Než jsme stihli vrátit brusle a doběhnout do auta, byli jsme úplně na žmach. Takže jsme zmoklí jeli domu k rotariánům, kteří pro nás celý tenhle víkend připravili. Dostali jsme deky a horkou čokoládu a mezitím co připravovali večeři jsme se koukali na Grinche. K večeři jsme měli špagety a po večeři byl čas na rozdání dárečků, které jsme den před tím nakoupili v obchoďáku. Probíhalo to tak, že zabalené dárky byly na stole a podle abecedy jsme si dárky vybírali. Já jsem si vylosovala star wars poožky. 😂 Potom už jsme jen dokoukali Grinche a jeli zpět do našich víkendových host rodin. Popovídali jsme si s našimi hostiteli o našem dni a potom jsme měli párty. Zpívaly jsme, tancovaly a prostě se bavily.

Další články od Denisy

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!