Tak a je to. Ze Selbu jsem vystěhovaný a momentálně se loučím s naším krajem na dovolené na Lipně. Zatímco moje se ségra cachtá ve vodě, já v klidu ležím na pláži, čtu si a myslím na to, že už za dvaadvacet dní budu v letadle směr Dubai a poté Taipei. Obvykle pláže nemám rád. Válení se v písku, který za chvilku máte na každém centimetru čtverečním vaší pokožky, není zrovna můj vysněný způsob jak trávit dovolenou. Ovšem nestěžuji si. Nudu na pláži střídají výlety např. do Českého Krumlova v obležení Číňanů (vážně jich tu je tolik, ale nedivim se je to tu krásné; také bych si na ně měl zvykat), Budějovic a zítra možná do rakouského Linzu.

Kdyby jste se mě před rokem zeptali, jestli se mi bude stýskat, nejspíš bych odpověděl ne. Teď ale to je jinak. Přišel jsem na novou školu, našel si ty nejlepší lidi a po roce to tu hned chci opustit. Vůbec neváham, že bych neodletěl, pouze přemýšlím, co všechno se může za ten rok změnit.

Další články od Jana

Studium v zahraničí

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2020/21 v USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!