Dnes je to presne 100 dní, čo sa mi otočil život o 180 stupñov. Mám sa vyborne, popravde si ani neuvedomujem ako rychlo plynie čas.

Počasie je tu stále rovnaké, Len mierne ochladenie o pár stupñov. Škola ide ako stále, na konci štvrtroka som mala samé áčka. Mám kamarátov, som súčastov plaveckého tímu. S ostatnymi vymennymi studenmi sa vidíme takmer každy víkend a trávime spolu čas.

Minuly víkend sa v mojom meste konala najväčšia Rotary akcia roka- Stone crab jam. Môj rotary klub Kings Bay tvorí celú túto akciu a peniaze z nej používa na rôzne činnosti vrátane sponzorovania vymennych studentov. Tento rok sa konal už desiaty ročník a vytazilo sa vela penazí.

Celá akcia začína už o piatej ráno, ked sa uzavru všetky ulice v centre mesta Crystal River. Nasledne sa pustaju do ulic ludia so stankami, ktorí majú tovar na predaj, takisto ako aj stánky s jedlom. Všetko robia členovia klubu, navigujú predajcov na správne miesto, starajú sa o to aby celá akcia prebiehala hladko. O 12 sa celá akcia oficiálne začína, z viac ako 5tich vstupnych brán sem prúdia davy ludí, len aby si vychutnali kraby. A tu začína moja práca. Stojím pri stoloch s handrami a vedrom a upratujem pro ludoch. Kedže tieto kraby majú velmi tardy pancier, ludia používajú drevené kladivká aby sa dostali k mäsu. A to všetko upratujem ja a dalších asi 8 ludi. Naneštastie sa všetky kraby vypredali za 3 hodiny a tak som si mohla následne užívat len atmosféru celej akcie.

Nasledujúci den som ja a pár vymennych studentov strávila v Daytona Beach. Pláž je pekná, ale celé vychodné pobrežie nemá na to západné, Ako napríklad Clearwater lebo St. Pete, aj cez to tam bolo naozaj pekne.

Nasledujúci mesiac ma čaká Disney world, na ktory sa neskutočne teším.

 

Další články od Sandry

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!