Život na Floride ide plynulo. Po hurikáne z pred dvoch tyždnov sa už všetko vrátilo do normálu.

A aká bola vlastne Irma? Takže hurikán tu udrel v nedelu, ale škola bola zatvorená už v piatok. Úprimne, cely hurikán som prespala a zobudila sa v pondelok ráno do domu bez elektriny. Nič zlé, lenže bez prúdu sme boli 7 dní a tu bez klímy… nebolo to lahké. Naštastie škola bola tiež bez prúdu, takže to bol tyžden dovolenky. Aspon pre mna, pretoze ja a ostatni vymenni studenti sme boli spolu cely tyzden v dome s elektrinou. Za to velmi dakujem.

O tyzden neskor sa zacala skola. Je to kazdy den rovnake. Rano vstanem o 6tej. O 7:20 odchadzame z domu s mojou hostmamou, ona do roboty a ja do skoly. Jedna vyucovacia hodiny tu trva 1 hodinu a 30 minut. Dost velky rozdiel oproti Slovensku. Po skole idem domov autobusom, prezleciem sa a idem na trening. Ako sport som si vybrala plavanie a nie je to lahke. Treningy su kazdy den od 4tej do 6tej a navyse kazdy stvrtok su preteky kde sutazime s dalsimi skolami.

Na konci dna som unavena a hlavne hladna. Toto mam kazdy den.

Nastastie mam celkom lahke predmety az na psychologiu a sociologiu. Vela volneho casu tu nemam. Bud som v skole, na treningu alebo s ostatnymi vymennymi studentmi. Byvame dost blizko seba co je pekne.

 

Další články od Sandry

Letní tábory

Prázdniny v zahraničí

 

Chceš prožít část letních prázdnin v roce 2020 v zahraničí? V Holandsku, Německu, Finsku, Anglii, Turecku, USA, Kanadě, Brazílii, Indii nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké jiné zemi? 

Můžeš si vybrat mezi čtrnáctidenním táborem, kde budeš společně s dalšími 15 - 20 studenty Tvého věku z různých zemí, s kterými se budeš domlouvat anglicky, nebo měsíc s konkrétním kamarádem/kamarádkou v jeho rodině, a další měsíc společně u vás doma.  Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Po ověření Ti pošleme další email s odkazem na podrobnější formulář s Tvými osobními údaji a dalšími informacemi, které jsou nezbytné pro Tvoje přiřazení k Rotary klubu nejbližšímu Tvému bydlišti a přípravě Tvého pobytu v zahraničí. Vzhledem k tomu, že naše emaily jsou posílané automaticky a ve větším množství, je možné, že některý z nich skončí ve Tvé spamové schránce. Nezapomeň si ji tedy zkontrolovat! Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!