JSEM UŽ OFICIÁLNĚ DOMA! Teď jsem vstala po náročné 22 hodinové cestě, která by se dala popsat všemi možnými slovy.

Vše začalo v Praze, kde jsem udělala svůj první check in a během chvilky jsem držela v ruce tři palubní lístky. Měla jsem po předání kufrů hodinu čas a musela jsem se rozloučit s rodinou. Nebudu lhát; i když jsem ještě před měsícem sama sobě a všem v okolí říkala, že na letišti při loučení plakat nebudu, mýlila jsem se.

Po kontrole příručního zavazadla a věcí, co jsem měla s sebou na palubě, jsem se už odebrala hledat gate, ze kterého jsem letěla před pár měsíci do Španělska se školou 🙂 Teď mne ale čekal let, směr PAŘÍŽ!

Po pasové kontrole u gatu jsem se usadila mezi dvěma pány; po mé levici seděl tatínek, co měl přes uličku rodinu, takže si mne vůbec nevšímal. Za to po mé pravici byl u okénka pán, který byl hodně vystresovaný z cesty. H O D N Ě. Pořád si otíral čelo a cukal s sebou. A aby neprospal výstup z letadla, nastavoval si budíky na každých 10 – 15 minut. Nutno podotknout, že v tu chvíli jsem nebyla z cesty vůbec nijak v rozpacích.

Po dvouhodinové cestě do města světel, jsem měla necelou hodinu a půl na přesun z terminálů, což bylo prakticky lehči, než jsem myslela. Jen to bylo hrozně dlouhé. Pořád jsem viděla číslo terminálu, ale terminál nikde.

Když jsem už byla na správném terminálu, potkala jsem slečnu z Calgary, která taky letěla do Kanady a potřebovala vědět správný gate. Spolu jsme prošly pasovou kontrolou a ona mi vyprávěla o Kanadě o sobě. Bylo to velmi odlehčujích a opět jsem nebyla vůbec vystresovaná.

Poté už jsme se procházely po pařížském letišti, které se nedá srovnat s žádným obchoďákem v Praze. GUCCI, LV, PRADA. Všechno a ještě duty free.

Teď bych ráda poděkovala svojí všímavosti, protože jsem před gaty našla tabuly se jmeny cestujících, která je pak odkazovala, aby si zašli na informace o gatech. Letmo jsem zahlédla svoje jméno a společně se svou novou “kamarádkou” jsme šly na nedaleký stánek s informacemi. Na poslední chvíli jsme se dozvěděly, že nám změnili gate, opravdu jen nepatrná změna 🙂 Po další pasové kontrole u gatu, směr VANCOUVER! Hm, co by se dalo říci o této cestě…

Další články od Olgy

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!