fbpx

Od môjho príchodu do mojej druhej rodiny som si pripadala ako u Geissenovcov. Všetko sa rapídne zmenilo. Prisťahovala som sa do krásnej vily s bazénom, saunou, fitkom, barom, upratovačkou,…

Lyžovačka

Na ďalší deň sme hneď vyrazili na dovolenku do Tirolska a prespali 1 noc v Innsbrucku. Koniec roka sme prežili na lyžovačke v Dolomitoch. Na Silvestra sme mali 9-chodové menu. Prespávali sme na luxusnej chate, kde som mala vlastný apartmán, bola priamo na svahu, takže sme sa ani veľmi nenachodili. Nachádza sa v krásnej lokalite a svahy tu boli naozaj len pre skúsených lyžiarov. Niektoré svahy boli dokonca vo výške 3000 m.n.m. Každý večer sme strávili  v nejakej inej luxusnej reštaurácii, na ktorú nás prevážala  limuzína. Táto dovolenka trvala nezabudnuteľných 8 dní.

Na lyžovačke
ranajky
Na lyžovačke

Predĺžený víkend

Po krátkom čase sme išli na predĺžený víkend do 5* hotela na ostrov Sylt. Tento ostrov sa nachádza v Severnom mori v blízkosti Dánska, ale patrí ešte Nemecku. Ostrov obklopujú dlhé piesočnaté pláže s bielym pieskom a krásnou prírodou.
V tomto rezorte mal dokonca svadbu aj terajší nemecký kanclér a je známy tým, že sem chodia samé významné osobnosti. A niet divu, keďže cena sa tu pohybuje okolo tisíc € za noc. V tomto hoteli je totálne všetko: 4 druhy sauny, wellness, bazén, bar, reštaurácie, oddychové miestnosti, atď…

O pár dní sa chystáme na dovolenku do Kodani v Dánsku.

Pri mori
pri bazéne
Odych po ťažkom dni

Další články od Anety

 

Studium v zahraničí

pro středoškoláky

 

Chceš prožít nezapomenutelný školní rok 2024/25 v některé z evropských zemí nebo v zámoří? V Itálii, Německu, Francii, Norsku, Holandsku, USA, Kanadě, Brazílii, Mexiku, Argentině, Kolumbii, Japonsku, Thajsku, Koreji, Austrálii, nebo na Taiwanu? Nebo v nějaké úplně jiné zemi? Zaregistruj se do našeho seznamu předběžných zájemců! 

Pro úspěšnou registraci do našeho seznamu potvrď prosím Tvoji emailovou adresu kliknutím na odkaz v emailu, který jsme Ti poslali. Děkujeme!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!