fbpx

Už přes dva měsíce žiji v Morelii, Mexiko. Morelia je hlavním městem státu Michoacan žije zde okolo 900 tisíc obyvatel. V den, co jsem sem přiletěla, jsem věděla, že to tady budu milovat. A to nejen město, ale také lidi, jídlo a celkově každodenní atmosféru.

Navštěvuji tu místní střední školu, kde jsem společně s 6 dalšímí Exchange studenty z celého světa. Každý den mi začíná výuka v sedm hodin ráno a končím okolo 14 hodiny. Studenti tu mají velice přátelský vztahy s učiteli a je to tu tady oproti Česku vše volnější. Škola nám dokonce zařídila hodiny španělštiny a mexické kultury, aby naše výměna byla pro nás lehčí. Se školou jsme dokonce navštívili Mexico City v rámci jednodenního výletu do muzeí. Také jsme navštívili mnoho muzeí v centru města.

Své víkendy a volný čas trávím hlavně se svými kamarády nebo rodinou. Se svými kamarády nejčastěji chodím do různých kaváren a nebo hrajeme různé stolní hry. S rodinou většinou moc necestujeme, ale chodíme na návštěvy k jejich sourozencům a trávíme společný čas. Také někdy navštěvujeme centrum města v kterém bydlím.

Další články od Kateřiny

 

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento příspěvek se svými přáteli!